sådan finder du os
INT. PRODUCTION JCS Sp. z o.o.
INT. PRODUCTION JCS Sp. z o.o.
Okrętowa 2
74-320 Barlinek
Zachodniopomorskie, Polska
Tlf. +48 95 746 10 34
E-mail: int@int-production.pl
kontakt
Jens Chr. Siig
Jens Chr. Siig
Direktør
jcs@int-transport.pl
   
Mariusz Urban
Mariusz Urban
Fabrikschef
+48 600 801 064
m.urban@int-production.pl
   
Łukasz Stanikowski
Łukasz Stanikowski
Kvalitetschef
+48 537 889 903
l.stanikowski@int-production.pl
   
Justyna Nowik
Justyna Nowik
Administrationschef
+48 606 971 100
j.nowik@int-production.pl
   
ny teknisk team implementering
Ewelina Tołysz
Ewelina Tołysz
+48 602 101 141
e.tolysz@int-production.pl
   
marketing afdeling
Alicja Kowalek
+48 696 779 237
+48 95 74 61 034
a.kowalek@int-production.pl
   
teknologisk og konstruktionsafdeling
Katarzyna Staniszewska
Katarzyna Staniszewska
+48 600 802 892
k.staniszewska@int-production.pl
Arkadiusz Kaczkan
Arkadiusz Kaczkan
+48 728 340 160
a.kaczkan@int-production.pl
indkøb og lager
Zbigniew Walczyński
Zbigniew Walczyński
+48 600 889 113
z.walczynski@int-production.pl
Teresa Hołowienko
Teresa Hołowienko
+48 696 776 146
t.holowienko@int-production.pl


INT. PRODUCTION JCS Sp. z o.o.
Produktion og Teknologi – Projekt og udførelse til tiden
INT. PRODUCTION JCS Sp. z o.o. - ul. Pełczycka 17, PL 74-320 Barlinek - tlf./fax +48 95 74 61 034
NIP /skattenummer/ 597-171-08-18, VAT-nummer: PL5971710818
Breve og forsendelser til: Okrętowa 2, 74-320 Barlinek
INT-PRODUCTION.PL © Copyright 2012. All rights reserved.
Designed by gess.pl